Bozüyük Şekerlik Ana Okulu;

Geleceğimizin mimarları olan çocuklarımızı özgüven sahibi, kendini ifade edebilen, farkındalıkları yüksek, çevresine karşı duyarlı, üretken, ahlaklı ve erdemli bireyler olarak toplıma kazandırmayı amaçlamıştır.

VİZYONUMUZ


Çocuklarımızın gelişim düzeylerine göre bilgiyi ezbere dayalı değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşatarak edinirler. Çocuklar, öz disiplini ve benlik sayısı gelişmiş, toplumda birey olarak yer aldığının farkında olan paylaşımcı, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, doğayı koruyan, milli ve manevi değerlerimize bağlı bireyler olmak üzere eğitim alırlar.

Şekerlik Anaokulu, okul öncesi eğitimde yeni gelişmeleri takip ederken, sadece çocuklarımıza değil yetişkinlere de günümüz toplumsal eğitim ve koşullarına uygun bilgi vererek seminerler düzenleyerek her açıdan ülkemizin en iyi okullarından biri olmayı hedeflemiştir.

MİSYONUMUZ


Çocuklarımızın gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programı, bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren, üretkenliği destekleyen eğitim anlayışı ve aile katılımına ona desteği ile tercih edilen bir kurum olmaktır. Amacımız; milli kültürümüzü ve manevi değerlerimizi çocuklarımıza aktarırken modern eğitim tekniklerini de kullanmaktadır.

EĞİTİMİMİZ

Eğitimli, güler yüzlü ve şefkatli kadromuz ile ilerlemeye devam ediyor, bu yolculuğumuzda bizimle birlikte ilerlemeye sizleri de davet ediyoruz.